Teklif İste

Neler Yapıyoruz / Yazılım Geliştirme / Web Tabanlı Uygulamalar ve Sistemler


Web Tabanlı Uygulamalar ve Sistemler


web tabanlı muhasebe programı, web yazılımı, web tabanlı sistemler, web programlama, web veritabanı yönetimi, stok yönetimi, stok programı

Mobil ve masaüstü uygulamalar her durumda kullanışlı olmayabilir. Şirket içi kullandığınız cari programınız bile an gelir ofis dışında ihityacınız olabilir. Bu ve benzeri durumlarda Web Tabanlı Uygulamalar ve Sistemler sizin için ideal olacaktır. Hemen hemen bütün işlerimizi yaptığımız telefon tablet gibi mobil cihazlarda bir uygulama yaptırmak çok zahmetli olabilir. Nedeni ise farklı platformlarda bulunan cihazlara farklı uygulamalar yazılması gerekliliği. Yani yaptırdığınız uygulamayı hem IOS hem de Android olarak farklı iki platformda yaptırmanız gerekiyor. Bu durumda size iki farklı maliyet oluşacaktır.

Uygulamalarınızı tek cihazda tutmak yerine mobil tablet ve telefonlarda çok rahat bir şekilde kullanmak istemez misiniz?

Bize yapmak istediğiniz uygulamayı veya projeyi anlatın. Sizin için en uygun olan responsive biçimde web tabanlı olarak bunu kodlayalım.Etiketler:

web tabanlı muhasebe programı web yazılımı web tabanlı sistemler web programlama web veritabanı yönetimi stok yönetimi stok programı