Teklif İste

Neler Yapıyoruz / Marka Stratejisi / Sosyal Medya Reklamları


Sosyal Medya Reklamları


sosyal medya ajansı, facebook reklam, sosyal medya yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, sosyal medya hizmetleri, sosyal medya uzmanı, sosyal medya pazarlama, facebook reklam ajansı, sosyal medya danışmanı, sosyal medya yöneticisi, facebook reklam modelleri

Sosyal medya reklamcılığı, internette bulunan sosyal paylaşım siteleri üzerinden veya sosyal ağlar üzerinden yapılan her türlü reklam ve tanıtım işlemine denmektedir.

Sosyal medya reklamları genellikle pazarlamayı dolaylı olarak hedef almaktadır. Asıl amaç marka bilinirliği ve sosyal medya kullanıcıları üzerinde marka etkisi yaratmaktır. Sosyal Medya Reklamları ile Google Reklamları arasındaki en temel fark da budur. Sosyal Medya Reklamlarında tanıtımınızı daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları genel olarak Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube gibi kullanım hacminin en yüksek olduğu sosyal platformlarda uygulanabilir.Etiketler:

sosyal medya ajansı facebook reklam sosyal medya yönetimi sosyal medya danışmanlığı sosyal medya hizmetleri sosyal medya uzmanı sosyal medya pazarlama facebook reklam ajansı sosyal medya danışmanı sosyal medya yöneticisi facebook reklam modelleri