Teklif İste

Neler Yapıyoruz / Yazılım Geliştirme / Mobil Uygulama Geliştirme


Mobil Uygulama Geliştirme


mobil uygulama geliştirme, iphone uygulama geliştirme, mobil yazılım, ios uygulama geliştirme, mobil yazılım geliştirme, mobil program, uygulama geliştirme, samsung mobil uygulamalar, mobil uygulama yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştiren firmalar, iphone yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirici, mobil uygulama fiyatları

Şirketler, kurumsal mobil uygulamalar da beklentilerini karşılayacak uygulama seçimlerine artık fazlasıyla özen gösteriyor. Mobil sistemlerden yararlanırken, uygulamanın sadece bir mobil uygulama olmaması işlevsel ve yenilikçi bir bakış da getirmesini beklemektedirler. Önümüzdeki yıllarda daha da çok artması beklenen uygulama ve dolayısıyla artan kullanım rakamları, kurumsal firmalar için geleceğin nerede olduğunu işaret etmektedir.

Mobil uygulamalarda dikkat edilmesi gereken başlıca özellikleri sıralamak gerekirse; tamamen kusursuz düşünülerek oluşturulmuş tasarım ve buna uygun dizayn edilmiş yazılım ile birlikte en önemli unsur olan hız olarak sıralayabiliriz. Mobil uygulamaların aktivitesini ve işlevselliğini arttıran en temel özellik tasarımdır. Bunun farkında olarak Bi'Jital Ajans birçok kurum ve markanın ihtiyaç duyduğu mobil yazılım ve mobil uygulama geliştirme alanında profesyonel bakışı ile müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır.

Mobil Uygulama ile Mobil Web Site Arasındaki Fark

Mobil web sitesi bir başka deyişle responsive web tasarım; web sitesini telefon, tablet, bilgisayar vs. gibi farklı ekran boyutlarındaki cihazlarda ekran özelliklerine göre kullandığınız cihazın ekran ölçülerine uygun olarak tarayıcıda görüntülenmesi durumudur. Mobil uygulama ise responsive web sitelerinden farklı olarak tarayıcı üzerinde görüntülenmez. Mobil uygulama telefon veya tabletinizde menüde kendi ikonuyla farklı duran aplikasyondur. Responsive web siteleri bütün cihazlarda ve bütün ekran boyutlarında aynı kodlamalayla kullanılabilirken mobil uygulama bundan farklı olarak her işletim sistemi için farklı kodlanarak hazırlanır ve uygulama mağazalarından (App Store, Google Play) indirilebilir.

Mobil Uygulama Neden Gerekli

Mobil uygulamalar web sitelerinden farklı olarak müşterilerinize bir tık daha yakındır. İstediğiniz her an mobil uygulama sayesinde müşterilerinize ulaşabilir; kampanya, yenilik, duyuru gibi bildirilerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede mobil uygulamalar dijital pazarlama aracı olarak tanıtımlarınızda size çok yardımcı olacaktır.Etiketler:

mobil uygulama geliştirme iphone uygulama geliştirme mobil yazılım ios uygulama geliştirme mobil yazılım geliştirme mobil program uygulama geliştirme samsung mobil uygulamalar mobil uygulama yazılım geliştirme mobil uygulama geliştiren firmalar iphone yazılım geliştirme mobil uygulama geliştirici mobil uygulama fiyatları